cs

PÉČE O VLASY

Střih, barva i péče těch nejkvalitnějších značek

V našem salonu pracujeme s barvícími systémy Redken a #mydentity, které doplňují produkty dalších značek. Nabídnout vám můžeme například kúry Malibu C, které před samotným barvením vyčistí vlasy od nánosů minerálů a chemických přísad. Po tomto ošetření jsou vlasy opět nezatížené a zdravé a barvy na nich lépe vyniknou. Pro šetrné zesvětlování používáme Redken acidic concentrates. 


Co pro vaše vlasy můžeme udělat?

V našem týmu najdete specialistky na krátké i dlouhé střihy, účesy, zesvětlovací techniky, trvalou i pánské střihy. Všechny naše kadeřnice sledují světové trendy a pravidelně se školí jak v práci s novými materiály, tak technikami. Díky těmto znalostem vám mohou vždy doporučit tu nejvhodnější péči pro váš typ vlasů.


Barvy a péče od Redken

Se značkou Redken máme skvělé zkušenosti. Nabízí totiž vlasovou kosmetiku té nejvyšší kvality, která je vždy zacílená na specifický typ vlasů. Každé zákaznici tak můžeme nabídnout barvu, péči i styling vhodný právě pro její typ vlasů. Profesionální péči navíc doplňuje široká nabídka péče na doma. Značka Redken je velmi inovativní a stále přichází s novými technologiemi a produkty, v poslední době například s přírodní řadou Nature + Science.  


Trendové barvy od #mydentity

Barvicí systém #mydentity zahrnuje opravdu širokou paletu předmíchaných barev a přelivů, včetně méně tradičních odstínů. Kadeřníkům tak umožňuje popustit uzdu fantazii a kreativitě! Pomocí barev a přelivů #mydentity můžeme na vlasech vykouzlit aktuální trendy odstíny, stejně jako přirozené odstíny pro denní nošení. Barvy navíc obsahují speciální složku, která chrání barvu  během tepelného stylingu, a další ingredienci, která slibuje až dvojnásobný lesk.


Malibu C vlasy vyčistí a připraví na barvení

Pod značkou Malibu C se skrývá hned několik produktů, které spojuje jedno - vaše vlasy i pokožku hlavy vyčistí od nánosů minerálů, silikonů a chemických přísad. Po tomto ošetření jsou vlasy opět nezatížené, zdravé a lesklé a připravené na další úpravy včetně barvení. Tato kúra mimo jiné vyrovnává PH pokožky, zbavuje vlasové vlákno nežádoucího pigmentu nebo zajišťuje, že aplikovaná barva bude rovnoměrnější, sytější a zářivější. Malibu C vyrábí také wellness balíčky pro domácí použití, které vaše vlasy připraví na barvení nebo je ochrání při koupání v chlorované vodě.


Novinka: Malibu C Head Lab

V ošetření Head Lab se snoubí holistické přístupy japonských vlasových lázní s moderní vědou a technologiemi. V prvním kroku zjistíme díky mikroskopické kameře přesný stav vašich vlasů a vlasové pokožky. Poté následuje čištění vysoce efektivním šamponem, který odstraní zbytky stylingových přípravků, aniž by narušil přirozenou rovnováhu vlasů. Revoluční čistící komplex v šamponu obsahuje mimo jiné allantoin, extrakt z lněného semínka, panthenol, rýžový a quinoa protein, a vlasům poskytuje hluboký detox a zároveň je chrání před dehydratací.

Následuje ošetření Head Lab Crystal Gelem, který obsahuje kyselinu L-askorbovou. Tato nejúčinnější forma vitamínu C odstraňuje zoxidované minerály, nečistoty z folikulů a jiné nánosy z vlasů a pokožky hlavy. Zinek ve složení zase zklidňuje a zjemňuje kůži hlavy. Na závěr aplikujeme masku s chladivým mentolem, která hydratuje a zpevňuje pokožku. Maska díky maximálnímu obsahu výživných látek také opravuje polámané a poškozené vlasy zevnitř. V posledním kroku opět zkontrolujeme vlasy a pokožku mikroskopickou kamerou.

Čistění Malibu C Head Lab je vhodné pro každého, ale obzvlášť ho ocení lidé s citlivou pokožkou hlavy a nejrůznějšími problémy, jakými jsou například mastné vlasy, ekzém, lupy, lupénka nebo dermatitida. 

Redken acidic concentrates. Silnější a lesklejší vlasy 

Tato hloubková kúra zaceluje vlasovou kutikulu a dodává vlasům sílu a lesk, který si udrží až 3 týdny po aplikaci. Určena je vlasům poškozeným barvením, zesvětlováním či narovnáváním nebo vlasům oslabeným kvůli mechanickému poškození například při fénování či žehlení. Kombinace několika přípravků na vlasy působí zevnitř, obnovuje je, oživuje a regeneruje. Podobně jako u Olaplexu můžete ošetření zvolit v kombinaci s barvením i jako samostatnou kúru.    


Kosmetika: Redken, #mydentity, Malibu C i Zenz

Výrobky všech značek, které v našem salonu používáme, si u nás můžete také koupit. Platí totiž, že když profesionální barvy a péči doplníte domácí péčí od stejné značky, barva či přeliv vám déle vydrží. Novinkou v naší nabídce jsou produkty dánské značky Zenz Organic, které jsou vyrobeny čistě z přírodních složek netestovaných na zvířatech a veškeré ingredience i obaly jsou biologicky odbouratelné. Mají také certifikát AllergyCertified a ekologický štítek Severská labuť.


Vlasy jako nové díky K18

Revoluční přípravek K18 díky průlomové patentované molekule odstraňuje poškození vlasů během pouhých 4 minut. Molekula K18Peptide totiž přenáší aminokyseliny do vlasového kortexu, aby došlo k opětovnému propojení keratinových řetězců a obnově disulfidových vazeb, což navrátí kadeřím jejich původní mladistvý vzhled. Na rozdíl od mnoha jiných produktů tak ošetření K18 uzdravuje vlasy zevnitř! Více informací vám rádi podají naše kadeřnice.


CENÍK

Ceny jednotlivých úkonů se sčítají a odvíjejí se od spotřeby materiálu. Složitější úkony je třeba předem osobně konzultovat s kadeřnicí - cena se bude odvíjet od náročnosti úkonu.

STŘIHY

Ceny zahrnují střih, mytí, foukanou a závěrečný styling. 

Dámský střih - krátké vlasy

1000 Kč

Dámský střih - polodlouhé vlasy

1200 Kč

Dámský střih - dlouhé vlasy

1500 Kč

Pánský střih

600 - 750 Kč

Pánský střih - strojek (1 délka)

400 Kč

Detský střih (do 10 let) - chlapci

450 Kč

Detský střih (do 10 let) - dívky

od 600 Kč

ÚČESY

Ceny se odvíjí od náročnosti účesu 

Výčes 

(bez mytí a foukané)

1500 Kč

Svatební účes 

(včetně  zkoušky)

2500 - 3000 Kč

Foukaná - krátké vlasy

650 Kč

Foukaná - dlouhé vlasy

900 - 1200 

BARVENÍ

Výsledná cena se odvíjí od spotřeby materiálu. K cenám je třeba přičíst částku za střih, speciální péči, mytí či foukanou. 

Barvení - odrost

1380 - 1600 Kč

Barvení - celé délky 

2500 Kč

Odbarvení

od 1800 Kč

Přeliv - ke službě

800 Kč

Přeliv - samostatně

1000 - 2000 Kč

Melír (t-zóna) 

od 1100 Kč

Melír (půl hlavy)

od 1500 Kč

Melír (celá hlava)

2340 - 4000 Kč

Mikro melír, balayage, ombré, foiliage atd. 

2700 - 4000 Kč

Trvalá  

3000 Kč

SPECIÁLNÍ PÉČE

Výsledná cena se odvíjí od spotřeby materiálu. K cenám je třeba přičíst částku za střih, barvení či foukanou.

Redken acidic bonding concentrates (ABC)

700 - 1000 Kč

Malibu C (očišťující ošetření)

1500 Kč

Malibu C Head Lab

(čištění a záznam z mikroskopické kamery) 

1650 Kč

Malibu C "rychlé pytlíčky"

250 Kč