cs

PÉČE O VLASY

Střih, barva i péče těch nejkvalitnějších značek

V našem salonu pracujeme s barvícími systémy Redken a #mydentity, které doplňují produkty dalších značek. Nabídnout vám můžeme například kúry Malibu C, které před samotným barvením vyčistí vlasy od nánosů minerálů a chemických přísad. Po tomto ošetření jsou vlasy opět nezatížené a zdravé a barvy na nich lépe vyniknou. Pro šetrné zesvětlování používáme Olaplex i Redken acidic concentrates. 


Co pro vaše vlasy můžeme udělat?

V našem týmu najdete specialistky na krátké i dlouhé střihy, účesy, zesvětlovací techniky, trvalou i pánské střihy. Všechny naše kadeřnice sledují světové trendy a pravidelně se školí jak v práci s novými materiály, tak technikami. Díky těmto znalostem vám mohou vždy doporučit tu nejvhodnější péči pro váš typ vlasů.


Barvy a péče od Redken

Se značkou Redken máme skvělé zkušenosti. Nabízí totiž vlasovou kosmetiku té nejvyšší kvality, která je vždy zacílená na specifický typ vlasů. Každé zákaznici tak můžeme nabídnout barvu, péči i styling vhodný právě pro její typ vlasů. Profesionální péči navíc doplňuje široká nabídka péče na doma. Značka Redken je velmi inovativní a stále přichází s novými technologiemi a produkty, v poslední době například s přírodní řadou Nature + Science.  


Trendové barvy od #mydentity

Barvicí systém #mydentity zahrnuje opravdu širokou paletu předmíchaných barev a přelivů, včetně méně tradičních odstínů. Kadeřníkům tak umožňuje popustit uzdu fantazii a kreativitě! Pomocí barev a přelivů #mydentity můžeme na vlasech vykouzlit aktuální trendy odstíny, stejně jako přirozené odstíny pro denní nošení. Barvy navíc obsahují speciální složku, která chrání barvu  během tepelného stylingu, a další ingredienci, která slibuje až dvojnásobný lesk.


Malibu C vlasy vyčistí a připraví na barvení

Pod značkou Malibu C se skrývá hned několik produktů, které spojuje jedno - vaše vlasy i pokožku hlavy vyčistí od nánosů minerálů, silikonů a chemických přísad. Po tomto ošetření jsou vlasy opět nezatížené, zdravé a lesklé a připravené na další úpravy včetně barvení. Tato kúra mimo jiné vyrovnává PH pokožky, zbavuje vlasové vlákno nežádoucího pigmentu nebo zajišťuje, že aplikovaná barva bude rovnoměrnější, sytější a zářivější. Malibu C vyrábí také wellness balíčky pro domácí použití, které vaše vlasy připraví na barvení nebo je ochrání při koupání v chlorované vodě.


Olaplex. Při zesvětlování chrání vaše vlasy

Produkty značky Olaplex způsobily před lety v kadeřnickém světě menší revoluci. Obsahují totiž aktivní složku, která posiluje vazby ve vlasovém vláknu a obnovuje disulfidové můstky poškozené při chemických zákrocích a vlasovém stylingu. Produkty Olaplex No.1 a No.2 tvoří systém pro kompletní ošetřující kúru a aplikují se buď samostatně (Olaplex Treatment), nebo se přidávají do barev či melírů při zesvětlování (fungují jako preventivní ochrana před poškozením). Produkty No.3, 4, 5, 6 a 7 jsou pak určeny pro domácí použití a péči o poškozené vlasy.


Redken acidic concentrates. Silnější a lesklejší vlasy 

Tato hloubková kúra zaceluje vlasovou kutikulu a dodává vlasům sílu a lesk, který si udrží až 3 týdny po aplikaci. Určena je vlasům poškozeným barvením, zesvětlováním či narovnáváním nebo vlasům oslabeným kvůli mechanickému poškození například při fénování či žehlení. Kombinace několika přípravků na vlasy působí zevnitř, obnovuje je, oživuje a regeneruje. Podobně jako u Olaplexu můžete ošetření zvolit v kombinaci s barvením i jako samostatnou kúru.    


Kosmetika: Redken, #mydentity, Malibu C i Zenz

Výrobky všech značek, které v našem salonu používáme, si u nás můžete také koupit. Platí totiž, že když profesionální barvy a péči doplníte domácí péčí od stejné značky, barva či přeliv vám déle vydrží. Novinkou v naší nabídce jsou produkty dánské značky Zenz Organic, které jsou vyrobeny čistě z přírodních složek netestovaných na zvířatech a veškeré ingredience i obaly jsou biologicky odbouratelné. Mají také certifikát AllergyCertified a ekologický štítek Severská labuť.


Vlasy jako nové díky K18

Revoluční přípravek K18 díky průlomové patentované molekule odstraňuje poškození vlasů během pouhých 4 minut. Molekula K18Peptide totiž přenáší aminokyseliny do vlasového kortexu, aby došlo k opětovnému propojení keratinových řetězců a obnově disulfidových vazeb, což navrátí kadeřím jejich původní mladistvý vzhled. Na rozdíl od mnoha jiných produktů tak ošetření K18 uzdravuje vlasy zevnitř! Více informací vám rádi podají naše kadeřnice.


CENÍK

Ceny jednotlivých úkonů se sčítají a odvíjejí se od spotřeby materiálu. Složitější úkony je třeba předem osobně konzultovat s kadeřnicí - cena se bude odvíjet od náročnosti úkonu.

STŘIHY

Ceny zahrnují foukanou, mytí a závěrečný styling. 

Dámský střih

700 - 1300 Kč

Pánský střih

350 - 550 Kč

Detský střih (do 12 let)


300 Kč

ÚČESY

Ceny se odvíjí od náročnosti účesu 

Slavnostní účes

500 - 1000 Kč

Svatební účes 

(včetně  zkoušky)

1000 - 3000 Kč

Foukaná


400 - 650 Kč

BARVENÍ

Výsledná cena se odvíjí od spotřeby materiálu. K cenám je třeba přičíst částku za střih, speciální péči či foukanou. 

Odrost

670 - 1240 Kč

Barvení krátkých vlasů

1140 - 1440 Kč

Barvení polodlouhých vlasů

1440 - 1740 Kč

Barvení dlouhých vlasů 

1440 - 4500 Kč

Stahování barvy

1800 - 3500 Kč

Přeliv

700 - 2300 Kč

Melír 

850 - 2300 Kč

Melír barvou

700 - 2200 Kč

SPECIÁLNÍ PÉČE

Výsledná cena se odvíjí od spotřeby materiálu. K cenám je třeba přičíst částku za střih, barvení či foukanou.

Maska Redken

100 Kč

Redken acidic concentrates

400 - 1000 Kč

Olaplex

jako přídavná péče do barev, přelivů, melírů a odbarvování

120 - 480 Kč

Olaplex Treatment

480 - 960 Kč

Malibu C (očišťující ošetření)

1000 Kč