cs

PÉČE O PLEŤ

Dopřejte si kosmetiku, depilaci nebo úpravu obočí

Vybrat si můžete z celé řady ošetření francouzskou kosmetikou Institut Esthederm. Filozofie této značky je založena na myšlence, že naše pleť má všechny potřebné zdroje k tomu, aby správně fungovala a byla krásná a zdravá. Kosmetické přípravky pak mají podpořit přirozené procesy probíhající v kůži a zajistit její správné fungování. A právě tomu napomáhají naše speciální ošetření. Doplnit je můžete také depilací či úpravou obočí.  


OŠETŘENÍ ORLANE

Dopřejte své pleti špičkovou anti-ageing péči!

Francouzská značka Orlane je specialistou na anti-ageing! Souhra přírodních a biotechnologických principů vytváří sofistikovanou směs progresivních receptur. Exkluzivní ošetření Orlane poskytuje jedinečné pleťové a tělové rituály, které přinášejí nejen hlubokou relaxaci, ale i regeneraci a obnovení přirozených funkcí pokožky.

Ošetření Moisturizing Super Global

Ošetření pro posílení a obnovu dehydratované pleti.

Pánské ošetření

Kosmetické ošetření dle typu pleti.

Ošetření B21 Extraordinare Facial 

Jedinečné ošetření ikonickým sérem B21, prvotřídní péče proti stárnutí. Kombinace unikátních masážních technik pro modelaci obličeje a hlubokou relaxaci.

Ošetření Antirides Treatment

Ošetření pro viditelné vyhlazení, obnovení a hluboce zářivý, revitalizovaná vzhled.

Ošetření L´Anti-Fatigue Treatment

Ošetření pro oživení, revitalizaci a posílení unavené pleti, dodává pokožce novou energii.


OŠETŘENÍ INSTITUT ESTHEDERM

Naučte svou pleť správně fungovat

Stejně jako zbytek těla je i naše pleť každý den vystavena negativním vlivům, které její správné fungování narušují. Úkolem péče Institut Esthederm je znovunastartovat přirozené procesy v pokožce a podpořit její správné fungování - svým způsobem pleť „převychovat“. Výsledkem je zdravější, pevnější a projasněnější pokožka. Kromě salonní péče si u nás můžete nakoupit i produkty této značky pro péči domácí.

Omlazující ošetření

Ošetření určené ženám od cca 30. roku věku, na jejichž pleti se začínají projevovat první příznaky stárnutí. Vybírat můžete z verze Active repair (jemné vyhlazení vrásek), Esthelift (přirozený lifting a okamžité vypnutí), Excellage (regenerační, zpevňující ošetření) a Multipeel Radiance (bělicí, rozjasňující ošetření). Ošetření trvá 90 minut.


Základní ošetření

Je vhodné jako seznámení s kosmetikou Institut Esthederm. Dle typu pleti můžete volit mezi ošetřením Hydra (hloubkově pleť hydratuje), Pure (zbavuje pleť nečistot a zklidňuje zánětlivé procesy) a Sensi (ošetření vhodné pro citlivou pokožku). Délka ošetření je 60 minut.

Intenzivní ošetření 

Tato ošetření jsou zaměřená na cílené řešení některé z dysfunkcí pleti. Vybírat můžete z verze Hyaluronic (intenzivní hydratace pleti), Spiruline (obnova funkce unavené, mdlé pleti) a Oxypeel (hloubkové okysličení pleti a odstranění odumřelých buněk, vhodné pro zašedlou pleť). Ošetření trvá 90 minut. 


Liftingová masáž obličeje a dekoltu

Manuální lifting obličeje je revoluční metoda, kterou dokážeme výrazně omladit obličej - již po prvním ošetření můžete vidět výsledky! Při masáži se používají stoprocentně čisté, za studena lisované bio oleje, zejména oleje arganový a šípkový. Masáž trvá 40 minut.


ÚPRAVA OBOČÍ A ŘAS

Tvarování pinzetou i voskem a barvení

Dopřejte péči i svému obočí! Vybrat si můžeme mezi tradiční úpravou pinzetou a tvarováním obočí pomocí vosku. Nabízíme také barvení obočí a řas. Velmi oblíbená je estetická korekce obočí spojená s barvením Brown Henna. Jde o přírodní, kvalitní a velmi precizní metodu, která je sice časově náročnější, ale výsledek rozhodně stojí za to. Jako doplňkovou péči na doma si pak v našem salonu můžete zakoupit speciální sérum na řady a obočí HAIRPLUS, které podporuje intenzitu růstu a přispívá tak k přirozené délce, hustotě i tloušťce obočí a řas, a tím i k dokonalému vzhledu.

Permanentní natočení řas (Lash Lifting & Botox)

Tato technika zaručuje šetrné natočení řas a jejich hloubkovou výživu, Lash Botox zároveň opravuje strukturu řas po celé jejich délce. Řasy budou krásně a přirozeně natočené, silnější, hustší, prodloužené a načerněné. Oproti klasické trvalé na řasy zaručuje větší natočení, řasy působí delším dojmem a vypadají přirozeněji. Tato procedura navíc dlouhodobě zlepšuje kvalitu přírodních řas, které se stávají o 30 až 50 % silnějšími a objemnějšími, zvýrazní jejich lesk a dokonale je vyživí. 

Lash Botox má velmi podobné chemické složení jako naše vlastní řasa (obsahuje mimo jiné kyselinu hyaluronovou, hydrolizovaný keratin, rostlinný kolagen, vitamin E, panthenol, mandlový, arganový, jojobový, makadamový a slunečnicový olej, kyselinu askorbovou, rostlinný glycerin, kyselina linolovou a pyridoxin). Toto ošetření stimuluje růst řas a prodlužuje životnost již vyrostlých řas. 

V našem salonu používáme ty nejkvalitnější přípravky od italských značek My Lamination a Inlei, které jsou vyrobené v EU a jsou dermatologicky testované. Oproti klasické trvalé mají šetrnější složení a jsou hypoalergenní, při natáčení se navíc nepoužívá žádné lepidlo jako u prodlužování řas. Efekt laminace vydrží 6 až 8 týdnů.   

Laminace obočí (Brow Lifting & Botox)

Laminace je jednou z nejvyhledávanějších úprav obočí v kosmetických salonech. Tato exkluzivní metoda zkrotí neposlušné obočí tím, že ho zafixuje, zvýrazní, vyplní a dokonale narovná. Vykouzlí tak sjednocené a plné obočí, které se zvětší a zahustí. Obočí budete mít vždy upravené, aniž byste mu musela věnovat svůj čas, navíc získá ten správný tvar, který lichotí vašemu obličeji. Laminace se hodí pro každý typ obočí, ale nejvíce ho ocení ženy s obočím asymetrickým, v němž má každý chloupek jiný směr. Případně ženy s obočím tenkým, řídkým nebo takovým, v němž místy chloupky nerostou vůbec. Po této proceduře byste měly obočí udržovat 24 hodin v suchu (neaplikovat make-up, vyhnout se sauně či plavání) a po dobu 24 až 48 hodin nedoporučujeme používat samoopalovací přípravky. Efekt laminace vydrž 4 až 6 týdnů.


DEPILACE

Využíváme moderní metodu Lycon


Krémové vosky australské značky Lycon jsou díky unikátní technologii oxidu titaničitého ideální pro depilaci citlivých partií, jakými jsou obličej, podpaží či třísla. Oxid titaničitý totiž zmírňuje zarudnutí pokožky a snižuje její případné podráždění. Díky tomu se také redukuje následné zarůstání chloupků. Vosky se aplikují na kůži, která je ošetřena olejem, což ji během depilace i po ní chrání. Navíc vosky Lycon dokáží efektivně odstranit chloupky od délky pouhého jednoho milimetru, čímž zaručí opravdu hladkou pokožku.


CENÍK

INSTITUT ESTHEDERM

Cena za jednotlivá ošetření

Základní ošetření    

1800 Kč

Intenzivní ošetření Hyaluronic

2100 Kč

Oxy Energy 

2100 Kč

Intenzivní ošetření Multipeel

2550 Kč

Omlazující ošetření Active repair

2250 Kč

Omlazující ošetření Esthelift 

2900 Kč

Omlazující ošetření Excellage 

3300 Kč

Multipeel radiance 

2650 Kč

Liftingová masáž obličeje a dekoltu

600 Kč

ÚPRAVA OBOČÍ A ŘAS

Úprava obočí v rámci kosmetického ošetření je zdarma

Úprava obočí pinzetou či voskem

400 Kč

Barvení obočí 

Ke kosmetice 250 Kč

350 Kč

Barvení řas  

Ke kosmetice 250 Kč

350 Kč

Laminace obočí (Brow Lifting & Botox)

Laminace, úprava obočí, barva a botox (závěrečná výživa)

1000 Kč

Permanentní natočení řas (Lash Lifting & Botox)

Permanentní natočení, barva a botox (závěrečná výživa)

1300 Kč

ORLANE

Cena za jednotlivá ošetření

B21 Extraordinare Facial

120 min.

4500 Kč

Antirides Treatment  

90–120 min.

3300 Kč

L´Anti-Fatigue Treatment

90–120 min.

3500 Kč

Moisturizing Super Global

90 min.

2900 Kč

Pánské ošetření

60–90 min.

2900 Kč

LÍČENÍ

Cena vychází z individuální domluvy s vizážistkou

Svatební líčení

2300 Kč

Večerní líčení

1400 Kč

Denní líčení

1100 Kč

Zkouška líčení s poradenstvím

1100 Kč

DEPILACE LYCON

Konečná cena ošetření se odvíjí od spotřeby materiálu. 

Třísla

550 Kč

Kalifornie zvýšená třísla 

600 Kč

G-string (tanga)

800 Kč

Brazilská depilace (proužek)

1000 Kč

Hollywood (vše pryč)

1100 Kč

Lýtka

550 Kč

Celé nohy

900 Kč

Podpaží

400 Kč

Paže

600 Kč

Horní ret

Ke kosmetice 200 Kč

300 Kč

Tváře

Ke kosmetice 250 Kč

350 Kč

Brada

Ke kosmetice 200 Kč

250 Kč

Nosní dírky

Ke kosmetice 250 Kč

300 Kč

Celý obličej

(Obočí, ret, tváře, brada. Ke kosmetice 600 Kč)

650 Kč