PÉČE O NEHTY

Kvalitní ošetření, modeláž i laky, které vás nezklamou

Vybrat si můžete mezi základní manikúrou či pedikúrou a jejich spa variantou. Toto nadstandardní ošetření rukou či nohou zahrnuje peeling, masku, zábal v napařených rukavičkách či nohavičkách a masáž. Na obou ošetřeních rádi uvítáme ženy i muže. Pro doladění tvarů nehtů používáme gelovou modeláž permanentními barevnými gely německé značky Catherine a lakování Striplac od značky Alessandro.


STRIPLAC

Výdrž dva týdny a snadné sloupnutí

Striplac od značky Alessandro je prvním lakem na nehty, který vydrží až dva týdny bez jediné chybičky! Nejenže se během té doby neodlupuje, ale barva vydrží po celou dobu krásně lesklá a sytá. Revoluční je ale především způsob, jakým se Striplac odstraňuje - po dvou týdnech (nebo klidně i dřív, pokud vás barva omrzí), ho jednoduše od kořene nehtu sloupnete! Samozřejmě můžete přijít i k nám do salonu a my vám s odstraněním rádi pomůžeme. Žádný odlakovač, aceton ani pilování. Striplac se lakuje jako klasický lak na nehty a vytvrzuje se 60 sekund v LED nebo UV lampě. Po odstranění laku nehet zůstává zdravý a posílený.


MODELÁŽ NEHTŮ

Perfektní tvar vymodelovaný gely Catherine

V našem salonu provádíme gelovou modeláž nehtů na rukou i na nohou pomocí permanentních barevných gelů německé značky Catherine. Modeláž lze udělat bez použití šablon na nehty, aniž bychom prodlužovali přírodní nehty, nebo s použitím šablon, přes které vymodelujeme přirozené dlouhé nehty. Záleží na přání zákaznice a doporučení nehtové designérky. Pracujeme s pomocí UV lampy.

CENÍK

MANIKÚRA A MODELÁŽ

Ceny za základní i spa variantu

Základní manikúra

(lakování v ceně)

390 Kč

Spa manikúra

490 Kč

Manikúra + Striplac Alessandro

450 Kč

Manikúra + gel lak Catherine

550 Kč

Nové nehty - gelová modeláž

Permanentní gel Catherine

1200 Kč

Doplnění - gelová modeláž

Permanentní gel Catherine

750 Kč

PEDIKÚRA

Ceny za základní i spa variantu

Základní pedikúra a úprava nehtů 

590 Kč

Ošetření kuřího oka  

50 Kč

Spa pedikúra

250 Kč

Striplac k pedikúře

200 Kč

Gel lak Catherine k pedikúře

250 Kč

Striplac samostatně bez pedikúry 

+ úprava nehtů 250 Kč

300 Kč

Gelové nehty

350 Kč

Lakování 

50 Kč