cs

PÉČE O TĚLO

Postaráme se, abyste se ve svém těle cítila skvěle!

V našem salonu nabízíme hned několik procedur, které vaše tělo vrátí do formy. Vyzkoušet u nás můžete unikátní metodu hubnutí a tvarování těla Slim Shift PS-680, která v jednom ošetření spojuje hned tři technologie. Neinvazivní lifting obličeje a celého těla si zase můžete dopřát díky přístroji HIFU SHAPE 3D.  Zeštíhlující efekt mají i tělové kúry Institut Esthederm - vybírat můžete mezi ošetřením Body Essential, zeštíhlujícím ošetřením a ošetřením Sun Spa, které vaše tělo připraví na pobyt na sluníčku.


SLIM SHIFT PS-680

Revoluční metoda zeštíhlení a tvarování postavy

Toto ošetření účinně a šetrně odstraňuje tukové zásoby, cíleně tvaruje problémové partie, zmírňuje celulitidu či strie a zpevňuje povadlou kůži. Metodu lze aplikovat na všechny části těla, kde se usazuje tuk - na bříško, záda, ruce i nohy. Výhodou Slim Shift PS-680 je, že si poradí i s těmi částmi těla, kde už další redukční metody nezabírají. Samotné ošetření zahrnuje 6 funkcí a 3 po sobě jdoucí procedury - lipolaser, kavitaci a ošetření RF rukojetí.

1. Lipolaser

Lipolaser intenzivně stimuluje tukové buňky v podkoží. Tuk uvnitř buněk postupně zkapalňuje a otvory v buněčné stěně se dostává do mezibuněčného prostoru, odkud je lymfatickým systémem odváděn pryč z těla. Už v této fázi dochází k výrazným úbytkům tukové tkáně. 

2. Kavitace

Poté následuje kavitace, neboli neinvazivní bezbolestná liposukce. Ta tukové buňky dále rozbíjí - díky rychlému zahřátí tukové tkáně se naruší membrány tukových buněk. Tuk se mění na tekutý a odchází přirozenou cestou z těla ven. Tato fáze tak maximalizuje odbourávání tuků.

3. Ošetření RF rukojetí

Tato technika kombinuje podtlak, radiofrekvenci, infračervené světlo a technologii rolování. Speciální hlavice masíruje tělo, čímž přirozeným způsobem stimuluje lymfatický systém a zlepšuje krevní oběh i proudění lymfy, která z těla odvádí odpadní látky.


Jak dlouho kúra trvá?

Kúra Slim Shift PS-680 nejenže odbourává tukové zásoby, a tím zeštíhluje a tvaruje tělo, ale má také významné detoxikační účinky, odstraňuje celulitidu, stimuluje tvorbu kolagenu a zpevňuje povislou pokožku. Délka každého jednotlivého ošetření (během kterého po sobě následující tři výše zmíněné procedury) závisí na partii těla, kterou chcete zeštíhlit - u zad, rukou a bříška počítejte zhruba s hodinou až hodinou a půl, u nohou se dvěma až dvěma a půl hodinami. Kúru tvoří tři ošetření, mezi kterými by měl být časový odstup minimálně 14 dní a maximálně jeden měsíc. Každá klientka dostane také speciální výživová doporučení, která během kúry doporučujeme dodržovat. 


HIFU SHAPE 3D

Neinvazivní lifting obličeje a celého těla 

Přístroj HIFU SHAPE 3D, který využívá vysoce energeticky zaměřený ultrazvuk, nabízí revoluční liftingové ošetření nové generace. Během ošetření proniká energie hluboko do pokožky, kde zahřívá kožní i tukové tkáně a svaly. Díky jejich stahování a faktu, že ošetření zároveň spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu, dochází k výraznému liftingovému efektu už po jediném ošetření! Pokožka je pevnější, pružnější, vypadá mladší a zdravější. 

Maximální efekt se dostaví za dva měsíce a výsledek po jediném zákroku přetrvává minimálně rok. V současné době je to nejbezpečnější a nejefektivnější neinvazivní metoda vypínání pokožky obličeje a celého těla. Touto metodou je možné ošetřit takřka jakoukoli obličejovou partii, například podbradek, krk nebo dekolt, ale i různé tělesné partie. Po ošetření navíc není nutné dodržovat žádnou rekonvalescenci ani speciální režim.

Co můžete od ošetření HIFU SHAPE 3D čekat?


  • Zpevnění kontur
  • Zlepšení textury celého obličeje
  • Redukci vrásek a zjemnění nosoretních rýh
  • Zmenšení pórů
  • Zmenšení podbradku. vypnutí krku a dekoltu
  • Redukci povadlé a povolené pokožky hlavně v oblasti břicha, nohou, hýždí a rukou

INSTITUT ESTHEDERM

Tělová ošetření, která vaše tělo zeštíhlí a připraví na sluníčko 

V našem salonu pracujeme se špičkovou francouzskou profesionální kosmetikou Institut Esthederm. Nabízíme tři tělová ošetření - relaxační, zeštíhlující, které napomáhá nastartovat metabolismus, zmírňuje celulitidu a tvaruje postavu, a Sun Spa, které kromě zeštíhlujícího efektu vaše tělo připraví na letní nápor sluníčka.


Ošetření Body Essential

Jde o relaxační ošetření, které zjemňuje pokožku a odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty. Zahrnuje hladivé pohyby spojené s měnící se strukturou peelingu. Kůže je po ošetření Body Essential hladká, jemná a hydratovaná.

Zeštíhlující ošetření Body Svelt

Naše tělo stárne stejně rychle jako tvář a pokožka po zhruba 20 letech života ztrácí pevnost a pružnost. Značka Institut Esthederm proto přišla s řešením v podobě zeštíhlujícího a zpevňujícího salonního ošetření, které doplňuje i domácí péče. Součástí zeštíhlující procedury je:

1. exkluzivní "první kontakt" ošetření: 

Pohodlně vás uložíme na lůžko. Energie začne volně cirkulovat tělem. Ošetření začínáme od nohou a postupujeme nahoru k hlavě, včetně krátké masáže zad.

2. tělový scrub: 

Používaný pomocí specifických technik na oblasti s tvrdší pokožkou a také na ty, na kterých budeme aplikovat zeštíhlující ošetření.

3. sérum, ruční modelovací technika a zábal: 

Lipotické sérum naneseme na místa, která ošetřujeme, a zapracujeme ho ruční modelovací technikou. Ta napomáhá odvedení tukových buněk z těla pomocí lymfy, eliminuje celulitidu a zároveň tvaruje postavu. Poté aplikujeme cryo masku, která má zeštíhlující efekt. Tukové buňky jsou odbourávány a celulitida redukována. Tělo zabalíme do fólie. Zábal působí zhruba 15 minut, během kterých děláme lehkou masáž dekoltu a šíje.

4. závěrečný krém: 

Aplikujeme závěrečný krém podle typu pokožky.

SunSpa. Ošetření, které vás připraví na pobyt na slunci

Nadměrná ochrana pokožky přípravky s nejvyšším ochranným faktorem způsobuje, že kůže ztrácí schopnost přizpůsobit se slunci. Produkty značky Institut Esthederm oproti tomu učí i tu nejcitlivější pleť adaptovat se na slunce tak, aby se sama dokázala chránit. Obsah slunečních filtrů navíc zajišťuje vnější ochranu pokožky před negativními vlivy UVA a UVB záření. Obsah patentovaných látek zase podporuje vnitřní přirozené procesy v pokožce, které ji adaptují na slunce. A nejlepší zpráva na konec - díky intenzivnímu zábalu jsou výsledky procedury zřetelné ihned! Tato procedura obsahuje:

1. exkluzivní "první kontakt" ošetření: 

Pohodlně vás uložíme na lůžko. Energie začne volně cirkulovat tělem. Ošetření začínáme od nohou a postupujeme nahoru k hlavě, včetně krátké masáže zad. 

2. tělový scrub: 

Používaný pomocí specifických technik na oblasti s tvrdší pokožkou a také na ty, na kterých budeme aplikovat Sun Spa ošetření. Přidáme i ruční modelovací techniku, která eliminuje celulitidu a zároveň tvaruje postavu. 

3. aplikace UV InCellium Bronzant:

 Tento lipidový sprej adaptuje naši pokožku na slunce a nastartuje v ní tvorbu hnědého barviva. Doplníme zvoleným opalovacím či poopalovacím přípravkem.  

4. obličejová část: 

Následuje OsmoClean ošetření 


VINYASA JÓGA

Přijďte si k nám zacvičit klasickou vinyasa jógu s instruktorkou Milou Révou! Vinyasa jóga je dynamické cvičení, které propojuje plynulý pohyb s pravidelným dechem. Prohřejete a posílíte při něm svaly, protáhnete celé tělo a zklidníte a posílíte mysl. Jóga má navíc pozitivní vliv na metabolismus, hladinu hormonů, imunitní, kardiovaskulární i zažívací systém a podporuje detoxikaci a regeneraci těla. Mila Réva se józe věnuje už 20 let. S klientkami cvičí spíše individuálně, případně jde o lekce pro menší skupiny, a na hodině se s ní můžete domluvit na jejím Instagramu


CENÍK


SLIM SHIFT PS-680

Cena za celou kúru

Cena za jednu partii zahrnuje vždy 3 ošetření (ta dohromady tvoří jednu kúru). Cena ošetření nohou a bříška závisí na velikosti ošetřované plochy a od toho se odvíjející náročnosti ošetření. 

Ošetření rukou

9000 Kč

Ošetření nohou

15 000-17 000 Kč

Ošetření bříška

12 000-13 000 Kč

Ošetření zad 


10 000 Kč

INSTITUT ESTHEDERM

Cena za jednotlivá ošetření

Ošetření Body Essential

1200 Kč

Zeštíhlující ošetření Body Svelt

2050 Kč

Ošetření Sun Spa

1800 Kč


HIFU SHAPE 3D

Cena za celou kúru

Ceny za ošetření obličeje, krku a dekoltu jsou pevné. Ceny za ošetření dalších partií (břicha, nohou a rukou) jsou orientační, stanovujeme je po osobní konzultaci.  

Ošetření obličeje

15 000 Kč

Ošetření krku

7000 Kč

Ošetření dekoltu

10 000 Kč

Ošetření břicha (orientační cena)

12 000 Kč

Ošetření nohou a hýždí (orientační cena)

15 000 Kč

Ošetření rukou (orientační cena)

10 000 Kč